Teslimat Şartları

Sipariş verdiğiniz ürünler, ödeme yapıldıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Pasta siparişleri 3 gün önceden verilmesi gerekiyor. Baklava cheesccake özel segmenttir. Lütfen fiyat alınız. Teslimat özel kurye ile yapılır.

Verilen siparişler, çağrı merkezimiz size ulaşıp ve banka ve finans onayı alındıktan sonra en fazla1- 3 iş günü (Pazartesi-Pazar) içerisinde teslim edilir.  Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Kargo Bedelini Kapıda Ödemek İstiyorum seçeneğini işaretlemişseniz taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir. Sitemiz, siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

 

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkililerimize e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.